Alkolden kurtulmak veya Yakınlarınızı Kurtarmak Elinizde

Kunduz Kanı Nedir?

Kunduz Kanı ( Alkol Bıraktıran Moğolistan Mantar özü )

Avrupa’da alkolizm mücadelesinde oldukça yaygın olarak kullanılan kunduz kanı, bir çok klinik ve rehabilitasyon merkezlerinde yıllardır kullanılmaktadır. Yakın zamanda George Washington Medikal Center’da da kullanılmaya başlanmış olan bu ürün, tedaviyi destekleyici olması ve etkisini uzun süre koruyabilmesinden dolayı modern tıpta da yerini almıştır.
Doğal Bitkiseldir ! Moğolistan’ın dağlık kesimlerinde ender olarak yetişen bir tür mantardan üzeri çizilerek elde edilen öz suyudur. Moğolistan’da yetişen bu mantarın toplanması ve kültüre edilmesi çok zor olduğu için tamamen organiktir. Yaban hayvanlarının bu mantarı çok sevmesi ve tüketmesinden dolayı Moğollar halk arasında kunduz kanı (kunduz mantarı) olarak adlandırmaktadırlar.

Kişiyi alkolden tiksindirir! Kunduz kanı, kişide alkole karşı tiksindirme duygusu yaratarak alkolden kurtulmalarını sağlar. Hiçbir yan etkisi olmayan doğal ve bitkisel bu ürünü kullanarak sevdiklerinizi onlar farkına bile varmadan tedavi edebilir, onları alkolden kurtarabilirsiniz.

Alkolden Nasıl kurtulunurKunduz Kanı Yemek ve içeceklerin tadını değiştirmez

Yemek ve içeceklerin tadını değiştirmez, bağımlıya fark ettirmeden kullanmasını sağlayabilirsiniz! Kunduz kanı, yemek, çay ve kahve gibi yiyeceklerin içerisine konulduğunda yemeklerin tadını bozmamaktadır. Alkol kullandığından şüphelendiğiniz kişileri, onlar farkına varmadan tedavi edebilirsiniz. 1 Haftada sevdiklerinizi kurtarın!

Kunduz Kanı KullanımıKunduz Kanı Alkolden Kurul

Şişe açıldığında en fazla 2 gün içersinde tüketilmesi önerilmektedir. 4 şişe kullanımından itibaren etkisini hızla göstermektedir. Yani 7-8 gün içerisinde sevdiklerinizi ve yakınlarınızı alkol bağımlılıklarından kolay ve sağlıklı bir biçimde kurtarabilirsiniz! Alkol bağımlılığına doğal ürün ile kolayca son verin! Alkol bağımlılık durumuna bağlı olarak ilk 4 şişede azalma sağlandığı ama tam olarak alkolün terk edilmediği gibi durumlarda ara vermeden 4 şişe daha kullanılması tavsiye olunur.

Bu ürün ilaç değildir. HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR

 

 

 

Alkolden Kurlulmak

Kunduz Kanı Fiyat

Kunduz Kanı Satın Al

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: